Wypożyczalnia samochodów Tarnów, Rzeszów, Kraków

dodano: 2020.09.01 ważne do: 2021.08.27 wyświetleń: 159
200 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Wynajem auta w wypożyczalni to nadzwyczaj idealna opcja, żeby stać się mobilnym. Wypożyczalnia samochodów Carsprint to w najwyższym stopniu przyjacielskie miejsce w okolicy województwa śląskiego. W opisującej nas ogromnej ofercie znajdą Państwa wozy znanych, światowych marek takich jak: Hyundai, Seat, Skoda, czy Ford. Wychodzimy naprzeciwko Państwa wymaganiom i proponujemy również samochody dostawcze. Troszczymy się o bezpieczeństwo naszych Kontrahentów. Wszystkie pojazdy z naszej oferty przechodzą regularne przeglądy i są dobrze serwisowane.
Wypożyczalnia samochodów Carsprint - duża oferta
Oferujemy najem bez limitu kilometrów. Posiadamy też wszelkie możliwe ubezpieczenia takie jak: OC, AC, NW, ASS. To naturalnie u nas odnajdą Państwo samochód przystosowany do wymogów. Mamy modele zarówno z automatyczną, jak i ręczną skrzynią biegów, a też poboczne udogodnienia takie jak: fotelik dla dziecka, nawigację oraz bagażnik dachowy. Najniższa cena nie jest najistotniejsza, najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo. Wszystkie nasze samochody są regularnie analizowane, monitorowane oraz serwisowane pod względem godziwego przygotowania do jazdy.
Kontakt
Carsprint
Tarnów, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------