G Data Antivirus-ochrona przed wirusami

dodano: 2020.12.27 ważne do: 2021.12.22 wyświetleń: 78
Szczegóły ogłoszenia:
Ochrona skoncentrowanych na dyskach komputerów informacji powinna zawsze być sprawą zasadniczą. Cyberprzestępcy niekoniecznie będą zafascynowani waszymi zdjęciami z wakacji, ale ochoczo użyją szkodliwe oprogramowanie do tego, żeby zdobyć dostęp do waszego konta w banku. Programy G DATA wykorzystują metody DeepRay oraz BEAST, jakie za pomocą sztucznej inteligencji zauważają nieznane wcześniej niebezpieczne oprogramowanie. Bezbłędny skaner o największym poziomie detekcji utożsamia zagrożenia, dostarczając perfekcyjne bezpieczeństwo. My dbamy o Twoje bezpieczeństwo w sieci przy użyciu najnowocześniejszego oprogramowania. Zakup pakiet online bez wychodzenia z domu!
Kontakt
GDATA Shop
ul. Warcisława, IV 2, 78-400 Szczecinek, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------