Oferta publikacji artykułów sponsorowanych na portalu spilkarza.pl

dodano: 2020.12.30 ważne do: 2021.12.25 wyświetleń: 82
Szczegóły ogłoszenia:
Sportowe reklamy oraz inne wiadomości - w jakim miejscu je publikować?
Zamiłowanie piłką nożną jest wielkie od dekad, niemniej jednak w ostatnim czasie zdecydowanie środowisko kibicowskiego zaczęło dzielić się jeszcze mocniej i wspomagać własne drużyny z prawdziwą pasją. Telewizje globalne mają jednak w całości inne zadanie - jako korporacyjny biznes, muszą przede wszystkim myśleć o profitach pieniężnych. W tym celu coraz to częściej umieszcza się dziś najciekawsze spotkania piłkarskie z najogromniejszymi piłkarskimi gwiazdami globu w kanałach szyfrowanych lub systemie PPV - tak, żeby każdy zaciekawiony kibic musiał za obejrzenie spotkania na żywo zapłacić, nawet symboliczną sumę. W następstwie tego regularnie wzrasta ilość takich kibiców, którzy nie tylko sami oglądają mecze online, ale równie chętnie emitują strumieniowo każdy mecz w sieci - serwis internetowy spilkarza.plto porządne miejsce na publikację takiej reklamy.
W ten sposób dzisiaj w dowolnym kraju z dostępem do Internetu oglądać można najciekawsze spotkania piłkarskie jak i te w całości egzotyczne. Gdyby nie sieć wielu kibiców piłkarskich nie miałoby dyspozycji ujrzenia na własne oczy chociażby kobiecej ligi mistrzyń.

----------------------
Oferta publikacji artykułów sponsorowanych na portalu spilkarza.pl
e-mail: biuro@intle.pl
 
Kontakt
spilkarza.pl
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------