Agregaty malarskie

dodano: 2021.01.11 ważne do: 2022.01.06 wyświetleń: 85
Szczegóły ogłoszenia:
Wszechstronna propozycja sprzedażowa profesjonalnych agregatów malarskich w sklepie Techmal pozwala na wykorzystanie ich w zakładach przemysłowych, zakładach stolarskich a także w firmach budowlanych. Agregaty malarskie pozwala na szybsze i dokładne pokrycie nie tylko mniejszych, ale też szczególnie większych powierzchni. Dostępne modele są wydajne, trwałe a także pozwolą na nad wyraz szybkie nakładanie farby. Umożliwiają one natrysk materiałów w różnej gęstości.

W sklepie udostępnione są: agregaty malarskie do metalu, agregaty malarskie do drewna, agregaty malarskie antykorozyjne a także agregaty malarskie o przeznaczeniu budowlanym. Każdy z tych modeli jest precyzyjnie opisany na stronie, wobec czego można szybko dostosować odpowiedni model. Można także wyszukać modele o zastosowaniu specjalnym: malowarki drogowe, zestawy malarsko – szpachlarskie, agregaty malarskie tłokowe, agregaty malarskie hydrauliczne a także agregaty malarskie membranowe.
Kontakt
Techmal
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------