Drzwi balkonowe harmonijkowe

dodano: 2021.02.13 ważne do: 2022.02.08 wyświetleń: 73
Szczegóły ogłoszenia:
W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wykonane na konkretny wymiar balkonowe drzwi harmonijkowe. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia wysoki komfort użytkowania. Sprawdzają się one świetnie w małych pomieszczeniach i optycznie je powiększają. Drzwi balkonowe harmonijkowe znajdują zastosowanie w domach, hotelach, a także restauracjach. Zapewniają dużą ilość światła dziennego. W Omnisklep znajdą Państwo systemy okienno-drzwiowe z izolacją termiczną. Jest to dodatkowy atut, który pozawala na zaoszczędzenie energii. Szeroka gama kolorystyczna, którą znajdą Państwo w naszym sklepie pozwala na dopasowanie drzwi tarasowych do estetyki budynku i wystroju wnętrza. Każdy zakupiony w naszym sklepie towar posiada gwarancję. Dostarczamy zamówienia na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się przewozem towarów wielkogabarytowych, dlatego dokonując zakupów w Omnisklep nie muszą się Państwo martwić o dostawę. Cennik zależny jest od indywidualnych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb klienta. 
https://omnisklep.pl/92-drzwi-balkonowe-harmonijkowe
Nazwa firmy: OMNI EUROPE Sp. z o.o. - Sp. komandytowa
Ulica: ul. Legionów Piłsudskiego
Nr lokalu: 15
Kod pocztowy: 32-800
Miasto: Brzesko
NIP: 6762512718
REGON: 365272773
Email: sklep@omnisklep.pl
Telefon kontaktowy: 146853331
 
Kontakt
Aldona Balkon
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------