Sprawdzony i odporny kask do Twojej pracy - szeroka oferta na BHP-Gabi.pl

dodano: 2021.07.07 ważne do: 2022.07.02 wyświetleń: 160
10 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
BHP-gabi.pl działa jako specjalistyczna hurtownia BHP, w której znajdziesz szeroki zakres artykułów z branży środków ochrony indywidualnej. Oferujemy specjalistyczne artykuły BHP najlepszych wytwórców, np. Protekt, troszcząc się o konkurencyjną cenę. W katalogu, które zapewnia prowadzony przez nas sklep BHP, znajdziesz rozwiązania takie jak środki ochrony oczu, środki ochrony głowy, odzież ochronna, sprzęt strażacki specjalistyczny i o wiele więcej. Stale rozszerzamy zakres produktów, stawiając na solidne elementy, dzięki którym można poprawić bezpieczeństwo pracowników. gwarantuje również fachowe doradztwo podczas składania zamówień. Zaznajom się z asortymentem i przekonaj się, że znajdziesz u nas wszystkie rozwiązania, jakich Ci potrzeba. Zachęcamy do kontaktu!
*cena opublikowana we wpisie jest tylko ceną orientacyjną.
Kontakt
BHP-Gabi.pl
woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------