Auto skup Autodave - Tutaj sprzedaż swoje auto błyskawicznie!

dodano: 2021.07.29 ważne do: 2022.07.24 wyświetleń: 133
Szczegóły ogłoszenia:
W AutoDave pracujemy w trybie całodniowym i całotygodniowym wobec czego klienci mogą do nas zgłosić się kiedy chcą i mieć gwarancję, że będą świetnie obsłużeni. Priorytetem jest dla nas zadowolenie wszystkich osób, które się do nas skierują. Troszczymy się o to, aby jak najszybciej zrealizować wycenę, dostosowaną do stanu technicznego konkretnego pojazdu. W skup aut dostawczych jesteśmy znani także z tego, że płacimy najwięcej w całym województwie i jest to płatność natychmiastowa. Płatność jest zawsze gotówką.

Doskonale jesteśmy rozeznani w tym, jak dużo kierowców ma kłopot ze sprzedaniem używanych samochodów, wobec czego zadbaliśmy o minimum kwestii formalnych. O ile tylko pojazd można naprawić, to nasi wykwalifikowani mechanicy zajmują się wszystkim, doprowadzając go do jak najlepszego stanu. To przełoży się później na jego dobrą wycenę. Do tej pory zaufało nam sporo klientów. Doceniamy to i systematycznie podwyższamy poziom usług. Dokładny opis świadczeń znajduje się na naszej witrynie internetowej.


Auto Dave - Skup aut Bydgoszcz
ul. Nad Torem 16
85-409 Bydgoszcz
Tel. 604 479 949
biuro@autodave.pl
 
Kontakt
Auto Dave
woj. kujawsko-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------