Shemeck.pl – wszystko czego potrzebujesz by usprawnić produkcję

dodano: 2021.08.14 ważne do: 2022.08.09 wyświetleń: 89
Szczegóły ogłoszenia:
Współpracujemy ze światowej klasy wytwórcami produktów związanych z informatyzacją i automatyzacją przemysłu. Dostarczamy sprawdzonych, solidnych i przede wszystkim – bezpiecznych w użytkowaniu rozwiązań, pozwalających na znaczne usprawnienie procesów produkcyjnych.  Oprócz sprzedaży napędów, zasilaczy, sieci przemysłowych i sterowników, zajmujemy się także wykonywaniem projektów modernizacji automatyki linii produkcyjnych oraz maszyn. Do obszaru prowadzonej przez nas działalności należy udzielanie wsparcia technicznego zarówno przed jak i po sprzedażowego oraz przeprowadzanie szkoleń dotyczących obsługi produktów, które sprzedajemy.
Kontakt
Shemeck
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------