Kłódka miłości dla zakochanych

dodano: 2021.09.03 ważne do: 2022.08.29 wyświetleń: 141
20 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Coś specjalnie dla zakochanych ????
GRAWEROWANE KŁÓDKI MIŁOŚCI 


Przez wieki zakochani szukali sposobu, abu udowodnić światu, że miłość trwa wiecznie. Tworzono poezje i romantyczne serenady, wycinano serca na szkolnej ławce lub drzewie. Od ponad stu lat zakochani na swój symbol wiecznej miłości wybrali grawerowane KŁÓDKI MIŁOŚCI. Dlaczego? Ponieważ jest to pamiątka na całe życie. Podarowanie grawerowanej kłódki miłości jest idealnym sposobem na odzwierciedlenie twoich uczuć. Nasze grawerowane kłódki są genialnym prezentem na każdą okazję. Jak mówią Anglicy ‘’lock your love” to znaczy „Zamknij na klucz Twoją miłość”. Nie ma znaczenia do kogo adresujesz swoje uczucia, do ukochanej osoby, do najwierniejszego przyjaciela, czy ulubionego zwierzaka. Z naszymi grawerowanymi kłódkami możesz kontynuować tradycje zamykania miłości na klucz.Na tej aukcji kupujesz:
symbol: KGM/TG
wymiary kłódki: 40x55 mm
wymiary graweru: 35x28 mm
ilość kluczy: 3
kolory kłódek: czerwony, zielony, niebieski, złoty

W mailu podaj imiona - Twoje i ukochanej osoby - oraz ważną dla was datę. (Nie ma możliwości zmiany czcionki czy grafiki.)

Podaj też kolor kłódki - jeśli nie podasz koloru, ten wybierzemy losowo.​​​​​Przykładowa realizacja :
1. Konto TaniGrawer ma charakter promocyjny – na koncie proponujemy wysokiej jakości produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

2. Kontakt mailowy: Szczegóły zamówień / pytania prosimy wysyłać na adres mailowy Odpisujemy na wszystkie maile!


3. Kontakt telefoniczny: nie udostępniamy takiej możliwości, ale odpisujemy na wszystkie maile. W sytuacjach wątpliwych/awaryjnych sami kontaktujemy się również telefonicznie z Klientami.4. Nie ma możliwości odbioru osobistego – jedyną formą dostawy towaru jest wysyłka. Nie robimy wyjątków!
5. Do każdego zamówienia wystawiamy paragon lub Fakturę VATDziękujemy za wyrozumiałość – dzięki zastosowaniu w/w zasad możemy proponować Państwu najwyższą jakość w najniższej cenie.

https://allegro.pl/oferta/klodka-milosci-z-imionami-i-data-na-walentynki-hit-7451204072?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&utm_campaign=67f31476-44ad-4ede-aa22-1a43580391ef​​​​​​
Kontakt
Natalia
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------