Wszywka alkoholowa Esperal Skierniewice - Łowicz - Brzeziny

dodano: 2021.09.06 ważne do: 2022.09.01 wyświetleń: 99
Szczegóły ogłoszenia:
Esperal, określany popularnie wszywką alkoholową, może być szczególnie skuteczny w leczeniu nałogu jakim jest alkoholizm.Wszywka alkoholowa polecana jest zwłaszcza tym, którzy posiadają stosunkowo duży i zaawansowany kłopot alkoholowy. Lek jest zaszywany pod skórę, przeważnie na łopatce lub pośladku. Dzięki jego właściwościom alkohol nie zostaje wydalony z organizmu. W prawidłowo przebiegającym procesie alkohol metabolizuje wątroba, która przerabia go w niegroźny kwas. Przy Esperalu proces ten jest zachwiany i zablokowany. W wyniku Esperalu alkohol zostaje w krwioobiegu wywołując przykre symptomy wyglądające jak zatrucie alkoholowe. Zabieg jest realizowany w znieczuleniu miejscowym, co daje nam na błyskawiczny powrót do obowiązków.
Kontakt
Esperal Łódź
ul. Al. Kościuszki 106/116, 90-442 Łódź, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------