Spodnie narciarskie - JMP SPORTS WEAR S.C.

dodano: 2021.10.18 ważne do: 2022.10.13 wyświetleń: 178
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
W sklepie internetowym JMP dostaniesz ubrania sportowe dostosowane do ciężkich warunków pogodowych. To między innymi odzież narciarska wykonywana dla największych klubów i ośrodków narciarskich w Europie. Użytkują ją polscy i zagraniczni  trenerzy, korzystając z niej wiele lat.

Jesteś miłośnikiem ekstremalnych sportów? Jakościowa odzież kolarska, turystyczna, żeglarska czy paralotniowa pozwoli w pełni rozwinąć zainteresowania sportowe. Ubrania projektujemy w Polsce, pod ścisłą kontrolą jakości. Zamówisz u nas odzież na zamówienie z materiałów Dermizax EV, Polartec Alpha, Primaloft. Produkty dostają wysokie oceny jakości na portalach społecznościowych i platformach internetowych.
Kontakt
Spodnie narciarskie - JMP SPORTS WEAR S.C.
ul. Marii Pajerskiej 8, 34-400 Nowy Targ, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------