Naturalny i ekologiczny płyn do prania - sklep.clovin.com.pl

dodano: 2021.11.04 ważne do: 2022.10.30 wyświetleń: 79
12 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Platforma Clovin to miejsce, gdzie nabędziesz w wysokiej klasy środki czystości, które będą efektywne w każdych warunkach. Proponujemy produkty tego rodzaju jak chemia gospodarcza dla mieszkania, a także chemia profesjonalna. Zakupisz u nas chociażby ekologiczne środki piorące, włączając w to proszki do prania lub odplamiacze. Oferujemy również środki do zmywania, np. tabletki do zmywarek czy płyny do zmywania ręcznego. Sprawdź naszą propozycję również, jeśli interesują Cię środki do dezynfekcji. Proponujemy towary do dezynfekcji tekstyliów, mebli oraz środki do dłoni. Proponujemy także szeroką gamę towarów z kategorii „higiena rąk”. Dbamy o ekspresową przesyłkę każdej zamówienia. 
*Pamiętaj ceny pokazane w serwisie mają charakter poglądowy.
 
Kontakt
Sklep Clovin
ul. Ul. Zarzecze 14, 18-220 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------