ROZŁADUNEK TRANSPORT CIĘŻAROWY DIAGNOSTYKA NAPRAWY SERWIS POJAZDÓW ELTRAS

dodano: 2022.02.22 ważne do: 2024.06.15 wyświetleń: 11
Szczegóły ogłoszenia:
Firma ELTRAS z powodzeniem działająca na rynku od kilkunastu lat oferuje specjalistyczne usługi rozładunku, usługi transportu ciężarowego, w tym transportu ponadgabarytowego i niskopodwoziowego, usługi diagnostyczne w zakresie diagnostyki wszelkich pojazdów i maszyn: budowlanych, rolniczych, drogowych oraz usługi serwisowe w zakresie napraw pojazdów. Siedziba firmy ELTRAS zlokalizowana jest przy ul. Logarytmicznej 7 w Białymstoku. Firma ELTRAS dysponuje nowoczesną stacją diagnostyczną wykonującą kompleksowe przeglądy techniczne, diagnostyczne pojazdów i maszyn, warsztatem mechanicznym oferującym kompleksowe naprawy pojazdów oraz serwisem hydrauliki siłowej oferującym naprawę, wymianę oraz przystosowanie przewodów hydrauliki siłowej do każdego pojazdu i maszyny. Stanowisko serwisowe w ELTRAS umożliwia zakuwanie węży hydrauliki siłowej o dowolnej średnicy, dowolne przystosowanie przewodu dzięki szerokiemu asortymentowi produktów do zakuwania węży hydraulicznych dostępnych na miejscu. Dostępność produktów do zakuwania węży w ELTRAS znacznie skraca czas realizacji usługi, a to z kolei skraca czas przestoju niesprawnych pojazdów i maszyn. Serwisanci z firmy ELTRAS realizują usługi wymiany przewodów hydrauliki siłowej z dojazdem na miejsce awarii po wcześniejszym uzgodnieniu warunków telefonicznie.
Firma ELTRAS wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi i eksploatacji pojazdów, zwłaszcza ciężarowych oraz specjalistycznych maszyn dla zapewnienia najwyższej jakości usług serwisowych, napraw i diagnostyki pojazdów w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Stacja diagnostyczna ELTRAS zapewnia kompleksowe usługi diagnostyczne pojazdów i maszyn, również autobusów, motocykli i pojazdów zabytkowych, możliwość  skorzystania z pomocy mechaników przy przygotowaniu pojazdu do przeglądu technicznego oraz drobny upominek do każdego badania technicznego. Firma ELTRAS obsługuje także rezerwacje elektroniczne terminu badania technicznego z możliwością wyboru konkretnej godziny przeglądu technicznego. Stacja diagnostyczna ELTRAS zapewnia przestronny parking przed budynkiem stacji kontroli, komfortowe warunki dla klientów oczekujących na badanie techniczne oraz sprawną i profesjonalną ocenę stanu technicznego pojazdu przez doświadczonych diagnostów.
Firma ELTRAS dysponuje własnymi pojazdami ciężarowymi, specjalistycznymi maszynami rozładunkowymi oraz naczepami pozwalającymi na obsługę zleceń transportowych na terenie całego kraju, w tym transport materiałów sypkich tj. piach, żwir, kruszywa, nawozy, pasze, transport ponadgabarytowy: ładunków, maszyn, pojazdów oraz rozładunek towarów i materiałów. Szczegółowa oferta firmy ELTRAS dostępna jest na firmowej stronie http://www.eltras.pl oraz u obsługi firmy pod numerem 85 652 51 32.
 
Kontakt
ELTRAS
ul. Logarytmiczna 7, 15-587 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------