Polowanie indywidualne

dodano: 2022.07.11 ważne do: 2023.07.06 wyświetleń: 242
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Łowiectwo, z racji, iż związane jest ono z tropieniem oraz eliminacją zwierzyny, podchodzi pod swoje własne prawo łowieckie, które reguluje wiele różnych aspektów dotyczących zasad polowania, ich okresów i tym podobnych. Do tego prawa podchodzą także zasady regulujące polowanie indywidualne. W tym przypadku determinowane jest ono jako polowanie wykonywane przez wyłącznie jedną osobę, której może towarzyszyć pies, a wykonywane przez niego polowanie jest niezależne od działalności pozostałych myśliwych. Aby móc takie polowanie wykonywać, niezbędne są do tego upoważniające dokumenty, takie jak legitymacja łowiecka, czy też uzyskane pozwolenie na broń. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, na jakich warunkach odbywa się polowanie indywidualne, wejdź na stronę Knieja.
Kontakt
Knieja
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------