Sklep internetowy z produktami higienicznymi

dodano: 2022.11.01 ważne do: 2023.10.27 wyświetleń: 177
145 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Choć pomysł sklepu od dawna siedział nam w głowach, jego otwarcie otwarcie miało miejsce 8 marca 2019 roku. Dzień kobiet, to idealny dzień na rozpoczęcie kobiecego biznesu. Opiekując się córką przetestowałam artykuły dla dzieci będące w naszej ofercie i zakochałam się w nich, a później okazało się, że nigdzie nie są dostępne. Dlatego też postanowiłam ułatwić życie innym mamom i udostępnić im coś, bez czego cieżko wyobraźić sobie macierzyństwo.

Zajmujemy się głównie sprzedażą higienicznych artykułów jednorazowych wykorzystywanych w medycynie, stomatologii, kosmetyce, gospodarstwach domowych oraz przy opiece nad dziećmi. Znajdziesz u Nas m.in maseczki jednorazowe, podkłady włókninowe, rękawice jednorazowe, przyłbice, śliniaki dentystyczne, chusteczki nawilżane, akcesoria do karmienia , wiele innych produktów. Sprzedajemy produkty wysokiej jakości w dobrej cenie.

Zapraszamy
https://potrzebujetego.pl/
Kontakt
Sklep z artykułami higienicznymi
Częstochowa, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------