Montaż okna dachowego, na co zwrócić uwagę?

dodano: 2022.11.16 ważne do: 2023.11.11 wyświetleń: 182
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Montaż okna dachowego - na co zwrócić uwagę, przystępując do tego rodzaju operacji? Przede wszystkim, przy instalacji okien interesuje nas jak największa szczelność. Do tego celu przydaje się zastosowanie odpowiednich akcesoriów. Bez wątpienia istotne jest zastosowanie odpowiedniego kołnierza zewnętrznego - najlepiej takiego, w którym dolny fartuch wykonany jest z podwójnej warstwy metalu, co zabezpiecza go przed uszkodzeniem przy gwałtownych podmuchach wiatru. Ważny jest również "ciepły" montaż - polegający na uszczelnieniu przestrzeni między samym oknem a krokwiami. Tu przydają się kołnierze termoizolacyjne, które instalujemy na ramę okna. Nie warto oszczędzać na akcesoriach - mogą w dużym stopniu ułatwić proces instalacji okien. Podsumowując kwestię montażu okna dachowego; na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim na zapewnienie szczelności i odpowiedni dobór akcesoriów montażowych.
Kontakt
Rooflite+
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------