Samozamykacze drzwiowe

dodano: 2022.11.17 ważne do: 2023.11.12 wyświetleń: 167
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Samozamykacze drzwiowe to świetny sposób na to, aby polepszyć właściwości cieplne danego pomieszczenia i zwiększyć w nim bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Dzięki wykorzystaniu siłownika gwarantują każdorazowe domknięcie drzwi wyposażonych w to urządzenie. Na stronie Okucia Sklep znajdziesz samozamykacze drzwiowe różnych rodzajów: górne - do każdego typu drzwi, chowane - montowane dla poprawy estetyki drzwi czy też podłogowe - które najlepiej sprawdzą się w przypadku drzwi wahadłowych lub przymykowych. W ofercie znajdziesz też akcesoria - ramiona do samozamykacza, szyny oraz płyty montażowe. Produkty pochodzą od renomowanych producentów takich, jak Geze, Dorma oraz Assa Abloy - w ich asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w tym temacie.
Kontakt
Okucia Sklep
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------