Wszywka alkoholowa Kraków - Esperal Kraków - Odtruwanie alkoholowe

dodano: 2022.12.11 ważne do: 2023.12.06 wyświetleń: 97
Szczegóły ogłoszenia:
Alkoholizm, zupełnie tak jak pozostałe uzależnienia jest podstawą nie tylko ciężkich dolegliwości fizycznych ale i psychicznych. Regularne nadużywanie alkoholu wycieńcza organizm człowieka oraz także negatywnie oddziałuje na relacje ze środowiskiem Niezawodnym rodzajem leczenia nałogu jest odtruwanie alkoholowe , które polega na dożylnym zaaplikowaniu substancji kojących. Polega na usunięciu toksyn z organizmu oraz przywrócenie odpowiedniego poziomu substancji niezbędnych do właściwego działania organizmu. Dzięki zabiegowi zachodzi eliminacja głodu alkoholowego i złagodzone zostają objawy zatrucia. Odtruwanie organizmu prowadzone może być w domu chorego.
Kontakt
Wszywka alkoholowa Kraków
ul. Obrońców Tobruku 38-42, 30-396 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------