Organizery na baterie Battery Box

dodano: 2023.01.04 ważne do: 2023.12.30 wyświetleń: 169
Szczegóły ogłoszenia:
Zobacz organizery na baterie Battery Box od Kistenberg - niezbędne w wyposażeniu każdego warsztatu majsterkowicza ceniącego porządek i łatwość organizacji sprzętu. W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje pojemników: KBB03 z wkładką na mniejsze baterie oraz model KBBT z testerem baterii, które pozwolą Ci na przechowywanie odpowiednio do 115 lub 85 sztuk baterii. Obie wersje organizerów posiadają także otwory umożliwiające ich montaż na ścianie, co pozwala zaoszczędzić dodatkowe miejsce i ułatwi dostęp do baterii. Nasze organizery na baterie są wytrzymałe i zostały dokładnie przebadane pod kątem trwałości, a ich produkcja odbywa się wyłącznie z udziałem tworzyw pochodzących z recyklingu, czyniąc je wyposażeniem warsztatu przyjaznym dla środowiska. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o serii Battery Box - zajrzyj na stronę Kistenberg.
Kontakt
Kistenberg
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------