Taboret laboratoryjny Renggli - idealny dla Twojego laboratorium

dodano: 2023.01.26 ważne do: 2024.01.21 wyświetleń: 168
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:

Renggli to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji mebli laboratoryjnych, które są niezbędne do sprawnego działania każdego laboratorium. Meble te są starannie wykonane i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, co zwiększa komfort i efektywność pracy. Renggli jest uważany za jednego z czołowych producentów mebli laboratoryjnych w Europie, stale ulepszając swoje rozwiązania i dostosowując je do potrzeb swoich klientów. Oferta firmy obejmuje szeroki wybór mebli laboratoryjnych, w tym stoły laboratoryjne, szafki, regały oraz specjalistyczne meble do przechowywania i transportu sprzętu laboratoryjnego, wszystkie z najwyższej jakości materiałów i spełniające najwyższe standardy.
 
Kontakt
Renggli
ul. Ul. Handlowa 6 A, 15-399 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------