Na czym polega polowanie zbiorowe metodą szwedzką?

dodano: 2023.04.17 ważne do: 2024.04.11 wyświetleń: 201
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli chodzisz na polowania, to powinieneś orientować w różnych typach polowań. Polowanie zbiorowe metodą szwedzką odbywa się ze zwyżek, które nie mają dachu i znajdują się na poziomie do 2,5 metra nad gruntem. W polowaniu tym bierze udział około 20 myśliwych i odbywa się na kompleksach leśnych o powierzchni do 1000 ha. Jak każde polowanie, sposób ten ma też własne zasady. 

Należą do nich między innymi takie jak czas opuszczania stanowiska na ambonce, proces załadowywania i rozładowywania broni, maksymalna odległość strzału i krotność przybliżenia w lufie ustalana przez myśliwego. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat polowania zbiorowego metodą szwedzką? Wejdź na bloga Guideir i sprawdź, o czym jeszcze powinieneś wiedzieć!
Kontakt
dkogloszenia
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------