Kuwety EXE PLUS

dodano: 2023.04.24 ważne do: 2024.04.18 wyświetleń: 134
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Kistenberg specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań do szeroko rozumianego obszaru DIY. Są to przede wszystkim różnego rodzaju elementy ułatwiające organizację pracy w warsztacie. Należą do nich między innymi wysokiej jakości kuwety EXE PLUS. Produkty te doskonale sprawdzają się do przechowywania różnego rodzaju elementów wyposażenia jak narzędzia, czy też śrubki lub podzespoły wykorzystywane w pracy. Niewątpliwą zaletą produktów Kistenberg jest ich wykonanie. Wykorzystanie najwyższej jakości tworzyw sztucznych sprawia, że kuwety EXE PLUS są bardzo trwałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Szczegóły dotyczące tych produktów można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej producenta.
Kontakt
Kistenberg
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------