Innowacyjny produkt Quick Detailer - shiningcar.pl

dodano: 2023.05.04 ważne do: 2024.04.28 wyświetleń: 184
56 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz zachować blask swojego samochodu, ale nie masz czasu na dokładne mycie? CarPro Ech2O Quick Detailer to rozwiązanie dla Ciebie! Ten innowacyjny produkt to połączenie zalet quick detailera oraz bezwodnego mycia samochodu w jednym preparacie.
Quick Detailer działa nie tylko jako szybki detailer, ale także jako bezwodny środek do mycia samochodu. Wystarczy rozcieńczyć go z wodą w odpowiednim stosunku i spryskać powierzchnię pojazdu, a następnie delikatnie wytrzeć suchą szmatką. Dzięki temu Twój samochód zostanie oczyszczony i nabierze blasku, a Ty zaoszczędzisz czas i wodę.

Quick Detailer jest łatwy w użyciu i bezpieczny dla powłok lakierniczych, a jego formuła została opracowana z myślą o ochronie powierzchni pojazdu przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Dzięki temu Twoje auto pozostanie piękne i lśniące przez dłuższy czas.
Kontakt
Klaudiusz Kucharski
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------