zadania.pl

dodano: 2023.05.16 ważne do: 2024.05.10 wyświetleń: 127
Szczegóły ogłoszenia:
Ślęczysz nad zadaniem, którego nie rozumiesz i nie wiesz jak je zrobić? Stresujesz się nadchodzącymi lekcjami i chcesz sprawdzić, czy pracę domową wykonałeś dobrze? A może nie masz czasu, żeby wykonać wszystkie ćwiczenia? Przychodzimy Ci z pomocą! Na naszej stronie odnajdziesz ogromną bazę rozwiązanych zadań z każdego przedmiotu szkolnego, który znajduje się w Twoim planie lekcji.
Jeżeli posiadasz książki zmienione po reformie, to nie musisz się martwić, ponieważ posiadamy wszystkie wydania wypisane i pogrupowane. Dzięki temu nie będziesz musiał przepisywać treści całego zadania, a jedynie podręcznik i numer strony. Prawda, że proste?
Chcąc korzystać z naszych zasobów, musisz jedynie się zarejestrować lub wykupić dostęp już od 7 złotych! Z nami zaliczysz wszystkie przedmioty na 5!
Kontakt
educa.to
Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------