Chłodziarki Labcold - Danlab.pl

dodano: 2023.05.25 ważne do: 2024.05.19 wyświetleń: 141
Szczegóły ogłoszenia:
Naszym najnowszym osiągnięciem jest całkowicie płaski kontroler ekranu dotykowego, który wprowadza nową jakość w obszarze komfortu i higieny. Dzięki eliminacji wystających przycisków, panel dotykowy jest łatwiejszy do czyszczenia i dezynfekcji. Podobnie jak w telefonach komórkowych, po 30 sekundach braku aktywności, panel blokuje się, minimalizując ryzyko przypadkowego aktywowania funkcji.

Innowacyjność serii INTELLICOLD obejmuje również wbudowany rejestrator temperatury. Automatycznie rejestruje dane temperatury przez 24 godziny przez okres 7 dni. Dzięki opcjonalnej karcie micro SD, możesz łatwo pobrać zarejestrowane dane i przenieść je na swój komputer PC. To pozwala na dokładne monitorowanie i analizę, aby spełnić wymagania przepisów dotyczących przechowywania farmaceutycznego.
Kontakt
Arkadiusz Kucharski
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------