OK Klima - Montaż i serwis klimatyzacji Kraków

dodano: 2023.06.06 ważne do: 2024.05.31 wyświetleń: 102
Szczegóły ogłoszenia:
Zadbaj o swój komfort w gorące letnie dni! Firma ok klima - montaż i serwis klimatyzacji w Krakowie - eksperci w dziedzinie klimatyzacji w Krakowie!

Nasza firma jest cenionym liderem w branży klimatyzacji w Krakowie. Z bogatym doświadczeniem i wykwalifikowanym zespołem specjalistów, oferujemy kompleksowe usługi klimatyzacyjne dla klientów prywatnych i biznesowych.
Co oferujemy:
  1. Montaż klimatyzacji: Nasi specjaliści dokładnie ocenią Twoje potrzeby i zainstalują klimatyzację, która idealnie dopasuje się do Twojego wnętrza, zapewniając optymalną wydajność i komfort.
  2. Serwis i konserwacja: Zapewniamy regularne przeglądy i konserwację klimatyzatorów, aby utrzymać ich sprawność i wydajność. Nasz zespół służy również szybką i profesjonalną naprawą w przypadku awarii.
  3. Projektowanie systemów klimatyzacyjnych: Pomagamy w zaprojektowaniu i dostosowaniu systemów klimatyzacji do różnych typów budynków i pomieszczeń, zapewniając optymalne warunki klimatyczne.
  4. Energooszczędne rozwiązania: Dbamy o środowisko naturalne i oferujemy energooszczędne rozwiązania, które pozwalają zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną, jednocześnie utrzymując wysoką wydajność klimatyzacji.
Zaufało nam już wielu klientów, którzy cenią naszą niezawodność, profesjonalizm i skuteczność. Jesteśmy dumni z naszego bogatego portfolio zadowolonych klientów, którzy cieszą się komfortem dzięki naszym usługom.
Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić swoje potrzeby klimatyzacyjne. Nasi eksperci służą pomocą i doradztwem na każdym etapie. Razem stworzymy optymalne rozwiązanie dla Ciebie!
Tel: 724-071-901 | Email: biuro@ok-klima.pl | Strona internetowa: http://www.ok-klima.pl
Zadbaj o swój komfort dzięki firmie Ok klima - Twojemu ekspertowi od klimatyzacji w Krakowie!
Kontakt
Dariusz Motylski
ul. Królewska 57/II piętro, 30-081 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------