Sprawdź Chłodziarki Labcold seria INTELLICOLD w Danlab

dodano: 2023.06.27 ważne do: 2024.06.21 wyświetleń: 104
1 000 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
DANLAB proponuje pomoc w zakresie takim jak wyposażenie laboratorium chemicznego i innych. Decydując się na nasz sklep laboratoryjny, zamówisz doskonałej jakości sprzęt laboratoryjny spełniający wymogi ekspertów. Oferta uwzględnia m.in. szkło i sprzęt laboratoryjny, urządzenia chłodnicze, jak również urządzenia do sterylizacji lub spektrofotometry i o wiele więcej. Współpracując z nami, zyskasz pełne, niezawodne wyposażenie laboratorium zgodne z normami. Funkcjonujemy na rynku od ponad dziesięciu lat, a uzyskane doświadczenie, rozległe kompetencje i uczciwość powodują, iż stale powiększamy portfel zadowolonych Kontrahentów. Zachęcamy do zapoznania z naszymi rozwiązaniami oraz do składania zamówień!

 
Kontakt
danlab
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------