Miejsce w sieci dla moli książkowych – edisanonimaart.pl

dodano: 2023.06.28 ważne do: 2024.06.22 wyświetleń: 111
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz czegoś do poczytania? A może chciałabyś/chciałbyś poczytać on-line? Na blogu edisanonimaart.pl znajdziesz najciekawsze propozycje czytelnicze, zapowiedzi i recenzje książek. Nie zabraknie rozmów z pisarzami. Wszystko to w ramach cyklu „Blogowe spotkania literackie”. Powstała niedawno nowa rubryka z książkami: „Refleksje liryczne po lekturze książki”, gdzie blogerka dzieli się swoimi przemyśleniami w formie wierszy. Można również prozę i poezję poczytać bezpośrednio na blogu, zaglądając do „Blogowej czytelni literackiej” czynnej 24 h na dobę, siedem dni w tygodniu. A dla osób zainteresowanych pisaniem specjalnie przygotowywane są najświeższe informacje o ogólnopolskich konkursach poetyckich i prozatorskich.
 
Kontakt
Monika Szpic
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------