Studia podyplomowe e-commerce manager

dodano: 2023.10.30 ważne do: 2024.10.24 wyświetleń: 95
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteś zaintrygowany światem e-commerce? A może działasz w branży związanej z marketingiem internetowym i chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wybierz Uczelnię Techniczno-Handlową im. Heleny Chodkowskiej i oferowane przez specjalistów studia podyplomowe! E-commerce manager to kierunek stworzony z myślą o osobach już zaangażowanych w e-marketing, jak również tych, którzy dopiero pragną wkroczyć w świat sprzedaży online. Zajęcia prowadzone w trybie online obejmują szerokie spektrum kursów, poczynając od strategii biznesowych, aż po konkretne narzędzia marketingowe. Po drugim semestrze odbywa się egzamin potwierdzający zdobytą wiedzę, jak i umiejętności. Więcej informacji o studiach, jak i procesie rekrutacji, znajdziesz na stronie uczelni.
Kontakt
UTH - Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej
ul. Jutrzenki 135, 02-231 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------