Talerz oporowy mocujący do maszyny polerskiej - ShiningCar

dodano: 2023.12.15 ważne do: 2024.12.09 wyświetleń: 111
219 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Talerz mocujący do maszyny Rupes BigFoot LHR15 to niezbędny element wyposażenia dla profesjonalistów dbających o perfekcyjny wygląd powierzchni pojazdów. Wykonany z wysokiej jakości pianki poliuretanowej, charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością na obciążenia mechaniczne, co gwarantuje długotrwałą i skuteczną pracę.

Współpracując z gąbkami polerskimi Rupes oraz innymi, ten talerz mocujący tworzy zaawansowany system, który skutecznie redukuje drgania polerki. Unikalna struktura talerza została zaprojektowana w taki sposób, aby skutecznie rozpraszać ciepło generowane podczas polerowania, co utrzymuje powierzchnię roboczą w odpowiedniej temperaturze. To kluczowy element, który zapewnia stabilność maszyny podczas pracy, co z kolei przekłada się na precyzyjne i efektywne rezultaty polerowania.

*Podana cena jest kwotą orientacyjną
Kontakt
Shining Car
ul. Płaszowska 51, 30-713 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------