Sprawdź producent sprzętu laboratoryjnego firmy Renggli

dodano: 2023.12.15 ważne do: 2024.12.09 wyświetleń: 70
1 000 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Renggli jest specjalistą w obszarze takim jak wyposażenie laboratorium chemicznego i innych. Wybierając nasz sklep laboratoryjny, uzyskasz rewelacyjnej jakości sprzęt laboratoryjny dostosowany do wymogów ekspertów. Asortyment zawiera przykładowo szkło i sprzęt laboratoryjny, urządzenia chłodnicze, a także meble laboratoryjne oraz drobny asortyment laboratoryjny i znacznie więcej. Dzięki nam skompletujesz kompletne, specjalistyczne wyposażenie laboratorium zgodne z normami. Działamy w branży od ponad dziesięciu lat, a zdobyte doświadczenie, szerokie kompetencje oraz rzetelność sprawiają, iż nieustannie powiększamy grono zadowolonych Kontrahentów. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi rozwiązaniami oraz do kontaktu!
Kontakt
Renggli
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------