Nowoczesny zegarek Garmin Fenix 7 Pro

dodano: 2023.12.18 ważne do: 2024.12.12 wyświetleń: 82
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Marzy Ci się nowoczesny zegarek sportowy? Garmin Fenix 7 Pro to strzał w dziesiątkę. Ten model to nie tylko elegancki gadżet, ale również zaawansowane narzędzie treningowe. Solidna obudowa gwarantuje trwałość w różnych warunkach. Fenix 7 Pro oferuje bogatą gamę funkcji treningowych, monitorując puls, aktywność fizyczną, sen oraz dostarczając zaawansowanych opcji dla różnych dyscyplin. Zintegrowany GPS i mapy topograficzne ułatwiają śledzenie trasy, a funkcje smartwatch umożliwiają kontrolę nad powiadomieniami i aplikacjami. Zegarek jest także wodoodporny, nadając się do aktywności wodnych. To połączenie elegancji, funkcjonalności i solidności, idealne dla entuzjastów sportu i aktywnego stylu życia. Nie przegap okazji - zainwestuj w Garmin Fenix 7 Pro i podnieś swój poziom treningowy już teraz!
Kontakt
Adrian Polak
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------