Sprawdź najnowsze gniazdo USB C

dodano: 2023.12.27 ważne do: 2024.12.21 wyświetleń: 89
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Musisz wiedzieć, że gniazdo USB C jest symbolem nowoczesności w dziedzinie łączności elektronicznej. Jego uniwersalność, prędkość transferu danych oraz zdolność do obsługi różnych funkcji uczyniły je standardem w wielu nowoczesnych urządzeniach. Ten typ gniazda zadebiutował w 2014 roku jako część standardu USB 3.1, a jego celem było zastąpienie tradycyjnych gniazd USB-A oraz USB-B, a także poprawa doświadczeń użytkowników poprzez symetryczność, co oznacza, że w gnieździe USB C, nie ma już znaczenia, którą stroną wtykamy kabel. Jest to znacznym ułatwieniem w porównaniu do wcześniejszych wersji. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem takiego gniazda, to koniecznie sprawdź stronę internetową sklepu ABC-RC, ponieważ posiada on szeroką gamę produktów związanych z elektroniką!
Kontakt
Sprytne Ogłoszenia
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------