Vectrum - Wywóz gruzu Warszawa

dodano: 2023.04.20 ważne do: 2024.04.14 wyświetleń: 98
Szczegóły ogłoszenia:
Vectrum to rzetelna firma, która od ponad 10 lat oferuje wywóz gruzu Warszawa, odpadów oraz śmieci także w okolicach. Dzięki skutecznej usłudze, wykwalifikowanej ekipie i terminowości, klient może być pewny, że zlecenie zostanie wykonane szybko i bezproblemowo. Firma oferuje najtańsze ceny w Warszawie, a jednocześnie dba o wysoką jakość świadczonych usług. Dostępne kontenery na gruz w różnych rozmiarach odpowiadają potrzebom każdego klienta. Wybierając Vectrum, klient zyskuje pewność, że jego odpady zostaną zutylizowane zgodnie z przepisami. Wywożąc śmieci, firma dba o ochronę środowiska i swoją rolę w życiu społeczności lokalnej. Vectrum to wybór dla tych, którzy cenią sobie profesjonalne podejście i solidność wykonania usługi.
Kontakt
Vectrum - Wywóz gruzu Warszawa
ul. Rzepichy 8, 03-246 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------