Program Dofinansowań "Czyste Powietrze" pomoc realizacja usług A-Z

dodano: 2023.11.29 ważne do: 2024.11.23 wyświetleń: 75
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie realizacji programu dofinansowań "Czyste Powietrze". Nasza firma oferuje całościową pomoc w zrealizowaniu Programu „Czyste Powietrze”. Usługi obejmujące audyt, przygotowanie wniosków oraz profesjonalne wykonanie kompleksowych prac instalacyjnych i robót budowlanych zgodnych z wymogami programu „Czyste Powietrze”.
Nasi doświadczeni eksperci zapewnią:

1. **Audyt Energetyczny:** Dokładna analiza efektywności energetycznej, identyfikacja obszarów do poprawy oraz zalecenia dotyczące optymalizacji zużycia energii.

2. **Przygotowanie Wniosków:** Pomoc w kompleksowym przygotowaniu dokumentacji wymaganej do uzyskania dofinansowania, w tym analiza kosztów, specyfikacje techniczne oraz wszelkie niezbędne załączniki.

3. **Realizacja Działań:** Profesjonalne wdrożenie zaleceń wynikających z audytu, obejmujące m.in. termomodernizację, wymianę instalacji grzewczej, montaż odnawialnych źródeł energii oraz inne działania mające na celu zwiększenie efektywności energetycznej domu.

Działamy z poszanowaniem terminów, dbając o zadowolenie naszych Klientów. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, aby cieszyć się zaoszczędzonymi pieniędzmi.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

mgr inż. Kamil M. Kudyba
Email: kamil.kudyba.smartbouw(małpa)gmail.com
Tel.: +48 698 (smartbouw) 558 (smartbouw) 502
SMART-BOUW sp. z o.o.
ul. Cmentarna 7.
18-305 Szumowo

Nasza firma - dla środowiska, dla Ciebie!
Kontakt
SMART-BOUW sp. z o.o.
Szumowo, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------