Wywóz gruzu Warszawa - wybierz najlepszych na rynku!

dodano: 2023.12.29 ważne do: 2024.12.23 wyświetleń: 79
Szczegóły ogłoszenia:
Gruznet, lider w branży związanej z wywozem gruzu, śmieci i wszelkiego rodzaju odpadów remontowo-budowlanych, przygotował świetną ofertę dla firm z numerem BDO. Usługa obejmuje doskonałe warunki współpracy, atrakcyjne ceny oraz duży wybór kontenerów, które specjaliści podstawią, wymienią oraz odbiorą z dowolnego miejsca na terenie województwa mazowieckiego, oraz w promieniu 60 km. Jeśli Twoje przedsiębiorstwo na co dzień zajmuje się budową, np. osiedli mieszkaniowych czy punktów gastronomicznych; bądź świadczysz usługi związane z branżą remontową - wywóz gruzu Warszawa jest idealnym rozwiązaniem. Oszczędzaj czas i pieniądze, wybierając Gruznet!
Kontakt
GTN Polska Sp. z o.o.
ul. Bysławska 82, 04-993 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------