Rower trek- sprawdź ofertę Drerowery już dziś!

dodano: 2023.12.08 ważne do: 2024.12.02 wyświetleń: 90
3 099 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz wszechstronnego roweru, który sprosta zarówno wyzwaniom szlaku, jak i codziennym dojazdom do pracy? Poznaj rower trek - idealny towarzysz Twoich przygód, stworzony na bazie solidnej ramy górskiej z widelcem amortyzowanym. Przygotuj się na prawdziwe doznania podczas jazdy!
  1. Sprawność na Trudniejsze Trasy: Rower trek oferuje sprawność i prześwit na duże opony, gwarantującą pewność zarówno na singletrackach, jak i w mieście.
  2. Wszechstronność i Popularność: Idealny rower na kampusy, sprawdza się również jako niezawodny towarzysz przy dojazdach.
  3. System Osi Thru-Skew: Bezpieczny, prosty i mocny system osi Thru-Skew sprawia, że obsługa roweru staje się łatwa, a naprawa przebitej opony to dziecinnie prosta czynność.
  4. Wygoda i Dostosowanie: Geometria zapewniająca stabilność i wygodę na różnych trasach. Dodatkowo, modele w mniejszych rozmiarach ułatwiają wsiadanie i zsiadanie dla osób o drobniejszej posturze.
Odkryj radość z jazdy i przemierzaj szlaki z pewnością siebie
Sprawdź naszą ofertę: https://www.drerowery.pl/pl/c/GORSKIE/149
Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji!
tel: 583544180
e-mail: sklep@drerowery.pl
Kontakt
Drerowery
ul. Ul. Stryjska 24 Gdynia, Gdynia, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------