Artur Rojek Kundel

dodano: 2020.05.13 ważne do: 2021.05.08 wyświetleń: 185
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteś miłośnikiem polskiej muzyki alternatywnej? A może byłeś lub nadal pozostajesz fanem zespołu Myslovitz? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, mamy coś w sam raz dla Ciebie. Nowa płyta Artura Rojka Kundel, która ukazała się w tym roku, to absolutny hit! Składa się z dziesięciu utworów, otwiera ją intro, zaś zamyka outro. Wszystko jest starannie przemyślane - od samej muzyki, przez teksty, ułożenie utworów w konkretnej kolejności.
Nawet sam tytuł, jak przyznaje Artur Rojek Kundel nie wziął się znikąd. Jak twierdzi muzyk, termin ten określa kogoś przeciętnego, pozornie mało ciekawego, kto jednak posiada ukryty skarb wewnątrz siebie. Sprawdź tę płytę w naszym sklepie muzycznym FaN. Zapraszamy!
Kontakt
FaN
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------