KURS PETSITTER/ OPIEKUN ZWIERZĄT w Super Cenie 399 zł

dodano: 2018.05.30 ważne do: 2018.09.15 wyświetleń: 23
399 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
KURS PETSITTER/ OPIEKUN ZWIERZĄT w Super Cenie 399 zł (zamiast 800 zł).
Liczba godzin: 8
Planowany termin: 25.08.2018.
Kurs skierowany jest do studentów zootechniki, weterynarii, zoopsychologów, szkoleniowców, pracowników schronisk i hoteli dla zwierząt, personelu gabinetów weterynaryjnych - wszystkich osób, które chcą w profesjonalny sposób świadczyć usługi opiekuna zwierząt.
Podczas pierwszej części kursu poruszane są kwestie behawioru i dobrostanu zwierząt, zarówno psychicznego, jak i fizycznego, omawiane są zachowania zwierząt oraz ich zaburzenia, a także relacje człowiek-zwierzę i sposób komunikacji i nauki.
Druga część zajęć przybliża funkcjonowanie organizmu zwierzęcia oraz przebieg procesów fizjologicznych, sposób opieki nad oseskami i podopiecznymi geriatrycznymi.
Część praktyczna obejmuje pielęgnację i manipulacje na zwierzęciu.
Wykładowcą na kursie jest: LEKARZ WETERYNARII i dyplomowana BEHAWIORYSTKA, posiadający doświadczenie w pracy ze zwierzętami oraz doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu zajęć z zakresu ratownictwa zwierzęcego, autorka kursów dla Diamond Education „Pierwsza pomoc dla zwierząt” i „Petsitter – opiekun zwierząt”.
Zajęcia praktyczne: w trakcie zajęć przewiduje się część praktyczną. Możliwe uczestnictwo z własnym zwierzęciem ze względów bezpieczeństwa po uzgodnieniu i akceptacji organizatora kursu.
ZAPRASZAMY.
Diamond Education. Warszawa, ul. Ratuszowa 11/309.
Tel: 795732851,
E-mail: warszawa@diamond.edu.pl, diamondeducation@onet.pl.
http://www.diamond.edu.pl
Kontakt
Diamond Education
ul. Ratuszowa 11/309, 03-450 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.