9.02 KURS PIERWSZA POMOC WETERYNARYJNA zł 399 zł

dodano: 2018.05.30 ważne do: 2019.05.03 wyświetleń: 14
399 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
KURS PIERWSZA POMOC WETERYNARYJNA ZWIERZĄT w Super Cenie 399 zł (zamiast 800 zł).
Liczba godzin: 8
Planowany termin: 9.02.2019.
Kurs skierowany jest do hodowców psów i kotów, pracowników schronisk i fundacji prozwierzęcych, studentów zootechniki, weterynarii, personelu średniego lecznic weterynaryjnych, hodowców - amatorów, wszystkich, którzy chcą posiąść wiedzę dotyczącą udzielania pierwszej pomocy zwierzętom.
Zajęcia praktyczne: w trakcie zajęć przewiduje się również część praktyczną. Możliwe uczestnictwo z własnym zwierzęciem ze względów bezpieczeństwa po uzgodnieniu i akceptacji organizatora kursu.

Zdobyte umiejętności: Po zakończeniu kursu jego uczestnicy posiadają praktyczne umiejętności zastosowania technik resuscytacyjnych oraz pozwalających na przeprowadzenie określonych manipulacji na zwierzęciu, a także wiedzę dotyczącą postępowania w przypadkach nagłych.
Program szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:
1. Sposób wykonywania skróconego badania wstępnego.

2. Sytuacje nagłe – sposób postępowania w czasie zagrożenia życia i zdrowia.

3. Resuscytacja krążeniowo-oddechowa.

4. Zajęcia praktyczne.Wykładowcą na kursie jest: LEKARZ WETERYNARII i dyplomowana BEHAWIORYSTKA, posiadający doświadczenie w pracy ze zwierzętami oraz doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu zajęć z zakresu ratownictwa zwierzęcego, autorka kursów dla Diamond Education „Pierwsza pomoc dla zwierząt” i „Petsitter – opiekun zwierząt”.
Zajęcia praktyczne: w trakcie zajęć przewiduje się część praktyczną. Możliwe uczestnictwo z własnym zwierzęciem ze względów bezpieczeństwa po uzgodnieniu i akceptacji organizatora kursu.
ZAPRASZAMY. Diamond Education, Warszawa, ul. Ratuszowa 11/341 Tel. 795732851 http://www.diamond.edu.pl
Kontakt
Diamond Education
ul. Ratuszowa 11/341, 03-450 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.