Kurs kadr online z certyfikatem i zaświadczeniem MEN

dodano: 2020.12.12 ważne do: 2022.07.08 wyświetleń: 67
189 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego SPD SZKOLENIA, placówka oświatowa wpisana do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych MEN
spdszkolenia.pl, tel. 509 186 561, kontakt@spdszkolenia.pl
zaprasza do udziału w szkoleniu certyfikowanym Kurs kadr online z zaświadczeniem MEN.
Wygodna forma nauki, dostęp w dowolnym czasie, stała opieka trenera, to tylko najważniejsze atuty naszego szkolenia.
Jeśli szukasz kursów kadrowo – płacowych, zamierzasz zdobyć wiedzę w tym zakresie, zmienić pracę, zdobyć nowy zawód, nasze szkolenie „Kurs kadr online z zaświadczeniem MEN” to idealna propozycja dla Ciebie. Adresatami szkolenia są zarówno osoby początkujące – nasze szkolenie online omawia zagadnienia prawa pracy od podstaw, ale również osoby, które chcą poszerzyć i ugruntować swoją wiedzę w zakresie kadr.
Pełny opis szkolenia i jego program znajdziesz tutaj (kliknij albo skopiuj link do przeglądarki):
https://spdszkolenia.pl/course/specjalista-ds-kadr-kurs-certyfikowany/
Na szkolenie możesz zapisać się w każdej chwili – zajmie Ci to tylko dwie minuty, niezwłocznie aktywujemy Ci dostęp do szkolenia i możesz zaczynać. Naszą pełną ofertę szkoleniową znajdziesz na stronie:
A jeśli w trakcie szkolenia kadrowego będziesz mieć jakieś pytania, kontaktujesz się z nami.
Dla kogo jest to szkolenie?
Nasze szkolenie „Specjalista do spraw kadr – kurs kadr online z zaświadczeniem MEN” adresowane jest do wszystkich, chcących zdobyć czy poszerzyć swoją wiedzę w zakresie kadr, płac, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
Co otrzymujesz w ramach szkolenia: Kurs kadr online z zaświadczeniem MEN?
- dostęp do platformy z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu, bezpłatne przedłużenie dostępu na Twoje życzenie
- możliwość pobierania wszystkich materiałów szkoleniowych
- pomoc i opiekę techniczną trenera
- po ukończeniu szkolenia otrzymasz od nas w ciągu 2 – 3 dni drukowany certyfikat udziału w szkoleniu oraz zaświadczenie MEN, potwierdzające jego ukończenie
Zakres tematyczny szkolenia: Kurs kadr online z zaświadczeniem MEN – szkolenie z prawa pracy obejmuje m.in.:
- zasady zatrudniania i zwalniania pracowników
- prowadzenie dokumentacji kadrowej
- zasady udzielania urlopów wypoczynkowych i innych
- zasady rozliczania czasu pracy
- obowiązki pracodawcy i pracownika
- i dużo więcej. W naszym szkoleniu znajdziesz wszystko, co jest Ci niezbędne do wdrożenia się w pracy w dziale kadrowo – płacowym. A jako Uczestnikowi naszych szkoleń możesz liczyć na naszą pomoc w tym zakresie.
Po ukończeniu szkolenia ”Kurs kadr online z zaświadczeniem MEN” otrzymasz od nas m.in. zaświadczenie, wydane na podstawie przepisów rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych. Jako placówka oświatowa wpisana do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych posiadamy pełne prawa do wystawiania legalnych zaświadczeń w oparciu o przepisy w/w rozporządzenia.
Na naszą pomoc i odpowiedzi na ewentualne pytania możesz liczyć również po ukończeniu szkolenia. Jeśli masz jakieś pytania, kontaktuj się z nami telefonicznie czy emailowo.
Pełna nasza oferta szkoleniowa tutaj: https://spdszkolenia.pl/courses-masonry/ oraz tutaj: https://spd2.pl/all-courses/

 
Kontakt
SPD SZKOLENIA
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------