Kurs online WordPress

dodano: 2021.02.12 ważne do: 2022.02.07 wyświetleń: 111
Szczegóły ogłoszenia:
Jeżeli chcesz nauczyć się tworzyć profesjonalne i przejrzyste strony internetowe, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przygotowaliśmy kurs online WordPress, który przygotuje Cię odpowiednio do projektowania stron za pomocą najpopularniejszego w Polsce systemu. Szkolenie przebiega zgodnie z wyznaczonym harmonogramem i odbywa się zdalnie. Możesz uczyć się w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie. Podczas kursu online zdobędziesz wiedzę jak dodawać widgety, które będą funkcjonalne, nauczysz się korzystać z motywów i zyskasz wiele innych przydatnych umiejętności, które pomogą Ci tworzyć oryginalne i kreatywne projekty. Poznasz również podstawy języków, które pozwolą Ci stosować indywidualne rozwiązania i personalizować strony www. Na szkoleniu WordPress zapoznasz się z wiedzą, której nie znajdziesz na żadnej darmowej platformie. Kontakt z doświadczonymi mentorami doda Ci energii i motywacji do nauki. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji telefonicznych podczas których przedstawimy szczegółowy plan nauki i odpowiemy na wszystkie pytania związane z kursem WordPress.  
https://futurecollars.com/pl/wordpress-freelancing-kurs-online/ 
Kontakt
Kacper Kowalski
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------