ZFŚS Zasady przyznawania świadczeń socjalnych dla ubogich rodzin

dodano: 2023.05.12 ważne do: 2024.05.06 wyświetleń: 193
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli nie słyszałeś dotychczas o ZFŚS i zasadach przyznawania świadczeń, to być może wiele tracisz. Od paru lat obowiązkiem każdego pracodawcy zatrudniającego powyżej 50 osób jest utworzenie ZFŚS, czyli zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.
Jego zadaniem jest pomoc dla rodzin, które są w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Warto zaznaczyć, że świadczenia wypłacane nie są równe i to po stronie pracodawcy leży obowiązek odpowiedniego rozdysponowania świadczeń między pracowników.
Jeśli posiadasz trudną sytuację życiową, warto, abyś zagłębił się w temat ZFŚS i zasad przyznawania świadczeń, ponieważ istnieje spora szansa, że uzyskasz zwrot za np. składki ZUS z całego roku podatkowego. Dowiedz się więcej na blogu ApexNet!
Kontakt
Sprytne Ogłoszenia
ul. Atlasowa 41, 02-437 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------