Serwis Telefonów Warszawa

dodano: 2020.12.22 ważne do: 2021.04.09 wyświetleń: 54
Szczegóły ogłoszenia:
Serwis Telefonów oraz Tabletów Warszawa to miejsce, w jakim jakikolwiek użytkownik uszkodzonego sprzętu GSM znajdzie kompetentną pomoc. Sztab specjalistów prowadzących punkt naprawy telefonów na Mokotowie z zapałem pomoże, dzieląc się własnym doświadczeniem oraz profesjonalnym podejściem do pracy. Jeśli masz uszkodzony telefon dowolnej marki - zadzwoń do nas lub przyjdź, wycenimy naprawę oraz zajmiemy się sprzętem tak, by kolejny raz mógł działać oraz napełniać swojego właściciela. Serdecznie zapraszamy już dzisiaj na stronę internetową.
W ofercie:
Pęknięta szyba w telefonie, zawieszający się soft czy też niedziałający slot na pamięć bądź sim? Dla nas to nie kłopot. Naprawa Telefonów Warszawa to punkt serwisowy znajdujący się na Mokotowie, w którym pracują eksperci naprawiający smartfony i tablety wszystkich marek - przyjdź lub też wejdź na stronę internetową, aby sam się o tym przekonać.
Kontakt
SERWIS TELEFONÓW WARSZAWA
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------