iPhone 11 używany jako niezwykła okazja!

dodano: 2023.11.20 ważne do: 2024.11.14 wyświetleń: 31
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz telefonu, który spełni Twoje wymagania względem szybkości oraz pięknych zdjęć? iPhone 11 używany to doskonała alternatywa dla tych, którzy chcą cieszyć się wydajnym smartfonem w atrakcyjnej cenie. Pomimo że model ten został wprowadzony na rynek już jakiś czas temu, jego specyfikacje i funkcje nadal utrzymują się na wysokim poziomie. Wybierając ten smartfon w Luxtrade, można korzystać z zaawansowanego aparatu, wydajnego procesora, oraz nowoczesnego designu bez konieczności ponoszenia kosztów pełnej ceny nowego urządzenia. Równocześnie, zakup używanego modelu pozwala oszczędzić środki, co stanowi atrakcyjną opcję dla osób szukających równowagi między jakością a budżetem. Dzięki solidnej jakości wykonania iPhone 11 używany może być niezawodnym towarzyszem codziennego życia. Sprawdź już teraz naszą ofertę!
Kontakt
dkogloszenia
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------