Auto holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj

dodano: 2018.10.01 ważne do: 2019.09.26 wyświetleń: 138
150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma proponuje usługi przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego kierowcy.
Możemy zająć się konkretnym samochodem na drodze, ale możemy także przetransportować go do odpowiednio wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaoferować odpowiedniej klasy auta zastępcze, które spełnią oczekiwania każdego kierowcy.

Od wielu lat trudnimy się holowaniem pojazdów o różnym charakterze, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od określonych preferencji naszych klientów.

Momentalnie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, biorąc pod uwagę określone usterki. Warto nadmienić, że nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się niejednego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby kierujące większymi firmami, bowiem potrafimy dopasować usługę do wymogów klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Kontakt
Pomoc Drogowa Lidia Buda
Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.