Euro Hol - pomoc drogowa, holowanie i transport aut w Krakowie i okolicach

dodano: 2020.02.13 ważne do: 2021.02.07 wyświetleń: 249
150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Przysłowie mówi, że wypadki chodzą po ludziach. Jeśli Ty także miałeś kraksę na drodze i potrzebna jest pomoc, koniecznie wezwij firmą Euro Hol ? ona pomoże Ci nawet w najtrudniejszej sytuacji.

Firma wykonuje usługi w branży samochodowej już długi czas i zyskała spore grono oddanych klientów, którzy polecają jej usługi. Znana jest w szczególności ze swojej fachowości i profesjonalizmu członków zespołu pracowniczego, którzy działają szybko i sprawnie.

Firma ma też specjalistyczny sprzęt do holowania, który sprawia, że można przewozić samochody osobowe, ciężarówki, maszyny budowlane oraz rolnicze i inne. Ponadto proponuje transport pojazdów na lawecie.

Firma wykonuje usługi holownicze na terenie całej Polski jak i poza granicami kraju. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, na temat prowadzonej przez nią działalności - to obowiązkowo sprawdź stronę internetową, na której znajdziesz cała ofertę oraz dane kontaktowe.

Serdecznie zapraszamy.

01 Euro Hol Tadeusz Tomasz Poeckh
ul. Księcia Józefa 11/7
30-206 Kraków

Telefon komórkowy: +48 501 32 30 31
Facebook: https://www.facebook.com/01.euro.hol
Kontakt
01 Euro Hol Tadeusz Tomasz Poeckh
Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------