Starczewski - holowanie, pomoc drogowa - Komorniki, Luboń, Puszczykowo

dodano: 2021.07.29 ważne do: 2023.07.13 wyświetleń: 19
Szczegóły ogłoszenia:
Pomoc drogowa Starczewski świadczy usługi w holowaniu oraz pomocy drogowej wszystkim, którzy pojawili się w nieprzychylnej rzeczywistości na drodze. Dodajemy jakichkolwiek starań, aby każdy pokrzywdzony i wymagający holowania nie mógł na pomoc długo czekać – niedługo po zakomunikowaniu zajścia ruszamy najprędzej jak to tylko możliwe, także wykonując usługi w rozsądnej cenie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu zyskaliśmy sobie zaufanie dużej liczbie kierowców na terenie Puszczykowa, Lubonia lub Komornik. Mogą Państwo liczyć nie tylko na holowanie (laweta) oraz pomoc drogową pojazdów osobowych, ale też i ciężarówek dostawczych, motocykli, busów oraz quadów. Potrzebna pomoc drogowa? Zadzwoń do Starczewskiego!
Kontakt
Starczewski Holowanie
ul. Komornicka 50, 62-052 Komorniki, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------