STACJA KONTROLI POJAZDÓW ELTRAS PRZEGLĄDY BADANIA TECHNICZNE NAPRAWY

dodano: 2022.05.26 ważne do: 2024.07.13 wyświetleń: 7
Szczegóły ogłoszenia:
Firma ELTRAS wykonuje profesjonalne usługi rozładunkowe przy wykorzystaniu specjalistycznych maszyn rozładunkowych i pojazdów ciężarowych, zapewnia możliwość transportu ładunków i towarów z rozładunku w dowolne miejsce w kraju. Firma ELTRAS dysponuje samochodami ciężarowymi z naczepami niskopodwoziowymi do transportu ładunków ponadgabarytowych tj. maszyny drogowe, budowlane i inne, samochodami ciężarowymi do transportu materiałów sypkich tj. piach, żwir, kruszywa. Usługi rozładunkowe świadczone przez firmę ELTRAS wykonywane są przez doświadczonych operatorów sprawnie i terminowo. Firma ELTRAS zapewnia dostępność usług utrzymując pojazdy w doskonałym stanie technicznym, możliwości negocjowania warunków przy dłuższej współpracy oraz kompleksowe usługi powiązane z transportem m.in.  diagnostyka pojazdów, usługi serwisowe pojazdów ciężarowych, maszyn, wózków widłowych, podnośników, wynajem maszyn drogowych, budowlanych, serwis przewodów hydrauliki siłowej, usługi ozonowania wnętrza pojazdu. Firma ELTRAS jest właścicielem Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów przy ul. Logarytmicznej 7, warsztatu mechanicznego wykonującego naprawy samochodów oraz maszyn  drogowych, budowlanych, rolniczych wyposażonego w stanowisko serwisowe do wymiany, napraw, regeneracji przewodów hydrauliki siłowej. Stacja diagnostyczna ELTRAS wykonuje kompleksowe przeglądy diagnostyczne wszelkiego typu samochodów: osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, motocykli i maszyn rolniczych, drogowych, budowlanych. Diagnostyka pojazdu wykonywana przez stację kontroli ELTRAS pozwala na rzetelną ocenę stanu technicznego pojazdu, zidentyfikowanie obszarów wymagających uwagi lub zaplanować wymianę zużytych elementów. Klienci stacji diagnostycznej ELTRAS mogą korzystać z usług warsztatu zlokalizowanego przy stacji diagnostycznej oraz wiedzy i doświadczenia doskonałych mechaników zatrudnionych przez firmę ELTRAS. Stacja kontroli pojazdów ELTRAS umożliwia dokonanie wymiany drobnych elementów tj. żarówka, bezpiecznik, czujnik, dokonanie regulacji: regulacja świateł, ustawienie zbieżności w trakcie przeglądu technicznego, co  umożliwia uzyskanie pozytywnego wyniku badań technicznych. Stacja diagnostyczna obsługuje elektroniczną rezerwację terminu badania technicznego z możliwością wyboru daty i godziny przeglądu, bez kolejki i oczekiwania wraz z bezpłatną opcją przypomnienia o zbliżającym się terminie kolejnego przeglądu technicznego.
Firma ELTRAS zapewnia klientom specjalistyczne usługi serwisu przewodów hydrauliki siłowej z możliwością dojazdu do klienta lub na miejsce awarii, oferuje usługi zakuwania węzy i przewodów o dowolnej średnicy z możliwością dokupienia dowolnych akcesoriów do zakuwania przewodów i przystosowania przewodu do potrzeb konkretnego pojazdu lub maszyny. Serwis przewodów hydrauliki siłowej umożliwia naprawę przewodu z dojazdem do klienta po wcześniejszym uzgodnieniu warunków realizacji zlecenia telefonicznie. Firma ELTRAS wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta, sprawną i rzetelną realizacją zleceń, które realizuje zgodnie z oczekiwaniami klienta. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług świadczonych przez firmę ELTRAS na stronie http://www.eltras.pl lub telefonicznego kontaktu z obsługą firmy pod numerem 85 652 51 32.
 
Kontakt
ELTRAS
ul. Logarytmiczna 7, 15-587 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------