Zaplanuj romantyczne Walentynki w resorcie Gwiazda Morza

dodano: 2020.02.04 ważne do: 2021.01.29 wyświetleń: 279
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz zaplanować idealne Walentynki ze swoją drugą Połówką? Zrób niespodziankę i jedźcie nad morze do kompleksu hotelowo-apartamentowego Gwiazda Morza Resort SPA&Sport we Władysławowie! W naszych wysokiej klasy pokojach czeka na Ciebie powitalna butelka schłodzonego Prosecco. Podczas trzydaniowej kolacji z kieliszkiem szampana zadbamy o doskonałą i nastrojową muzykę na żywo, a także wyśmienite potrawy, jakie serwujemy w naszej restauracji. Ponadto, gwarantujemy odprężający, kameralny seans saunowy "Love is in the air", nielimitowany dostęp do saun, siłowni oraz basenów, zajęcia fitness, nordic walking czy aqua fitness. W ramach prezentu od nas otrzymacie voucher rabatowy o wartości 100 zł na zabiegi i rytuały dla dwojga w naszym Instytucie SPA Gwiazda Morza, gdzie mamy aż 11 gabinetów. Jesteśmy pewni, że to będą wyjątkowe walentynki, podczas których spędzicie romantyczny czas. Dowiedz się więcej na Gwiazdamorza.com. Zadzwoń! Tel. 58 600 22 22. Jesteśmy przy ul. Hryniewieckiego 12 we Władysławowie. 
Nazwa firmy: Gwiazda Morza
Ulica: Hryniewieckiego
Nr lokalu: 12a
Kod pocztowy: 84-120
Miasto: Władysławowo
NIP: 5871699543
REGON: 000000000
Email: rezerwacja@gwiazdamorza.com
Telefon kontaktowy: 48795151917
http://gwiazdamorza.com/pakiety/walentynki-nad-morzem
Frazy kluczowe: walentynki nad morzem, apartament we Władysławowie, weekend w Spa.
 
Kontakt
Gwiazda Morza
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------